ANASAYFA
ASAGİDEMİRCİ.NET
HABERLER
KÖY TARİHÇE
FOTOĞRAFLAR
SÜLALELER
THAMADELER
KÖY KROKİSİ
AYLIK HAVA DURUMU (Şubat)
ASKIDA KİTAP
VİDEO GALERİSİ
KÖY MEZARLIK ZİYARETİ VİDEO
KÖY DERGİSİ TEMEÇ
RESİM YARIŞMASI
ŞİİR YARIŞMASI
Temiz Bir Aşağıdemirci için ATIK YAĞLARI TOPLUYORUZ
BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2011
BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2012 ve BİGA ANKETİ
2013 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
2014 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
2015 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
HER FOTOĞRAFIN BİR HİKAYESİ VAR
DÜN ve BUGÜN
Yusuf GÜLSEVEN HABER YORUM
İLETİŞİM
RESİM YARIŞMASI

DESTEKTEYENLER:

        YARIŞMADA DERECEYE GİRENLER 

İlköğretim I. Kademe Dereceye Giren Eserler:

      1. Safiyenur KOCALAR                          2.Sedef ÜSTÜN                              3. Selin ÇAKIR

  

MANSİYON:

                Büşra DEDE                                 Fehime AKBALIK                                İsmail BİÇER

  

     İlköğretim II. Kademe Dereceye Giren Eserler:

         1. Miray BİLİCİ                    2. Nurgül ÇAM              3. Büşra BATU

  

MANSİYON

Abdurrahman Yağız ONAY             Şeyma KURT                  Tayfun BOSTANCI

  

      Jüri Özel Ödülü                     Jüri Teşvik Ödülü            Aşağıdemirci Köy Gazetesi Ödülü

   Kamil KÜRKÇÜOĞLU                   Eda GÜLŞEN                          İlknur AYVAZ

  

Www.asagidemirci.net Alaattin Akçal Özel Web Sitesi Köy” konulu Resim Yarışması ödül töreni 09.05.2008 tarihinde Biga İlçe Mili Eğitim Md. Sn. Burhan AVLANIR, Bandırma İlçe Milli Eğitim Md. Sn Şakir DEMİRHAN, Sinekçi İlköğretim Okulu Md. Hasan Caner YILMAZ , öğrenciler ve Aşağıdemirci Köy halkının katılımıyla yapıldı.

Jüri Üyelerinin yarışmaya katılan resimleri değerlendirmesi ve ödül töreni fotoğrafları: 

Sinekçi İlköğretim Oklulu Md. Hasan Caner Yılmaz a, yarışma Ön Eleme Komisyonuna ve Öğretmenlere Plaket Takdimi:

  

  

 

Yarışmada Uygulanan Jüri Değerlendirme Kriterleri:

  1)   Öğrencinin doğayı gözlemleme duyarlılığını

2)   Kendi yaş özelliklerine göre analiz sentez yeteneği

3)   Seçme - ayıklama­ – birleştirme - yeniden oluşturma İfade etmesi

 

Emel ASLIBAY

Resim Bölümü Başkanı, Uygulamalı Dersler Sorumlusu, Resim Öğretmeni

IRMAK OKULLARI  (Caddebostan Kadıköy İSTANBUL )

  1. KADEME

 1. Safiyenur KOCALAR  - 3A(Emirorman Köyü)

2. Sedef ÜSTÜN  - 3A (Yenimahalle Köyü)

3. Selin ÇAKIR - 4A (Yukarıdemirci Köyü)

 

Mansiyon:

İsmail BİÇER  - 3A ( Koruoba Köyü)

Fehime AKBALIK – 3A (Koruoba Köyü)

Büşra DEDE – 5A (Sığırcık Köyü)

 

2. KADEME

1. Miray BİLİCİ - 8A (Aşağıdemirci Köyü)

2. Nurgül ÇAN - 8B (Sığırcık Köyü)

3. Büşra BATU – 8B (Aşağıdemirci.Köyü)

 

Mansiyon:

Tayfun BOSTANCI – 7A (Sığırcık Köyü)

Şeyda KURT – 8B (Koruoba Köyü)

Abdurrahman Yağız ONAY – 7B (Koruoba Köyü)

 

Jüri Özel Ödülü

Kamil KÜRKÇÜOĞLU – 7A (Aşağıdemirci Köyü)

 

Jüri Teşvik Ödülü

Eda GÜLŞEN – 8B (Sinekçi)

 

Aşağıdemirci Köyü Dört Mevsim Gazetesi Teşvik Ödülü

İlknur AYVAZ – 3A (Hacıpehlivan Köyü)

 
© Aşağıdemirci Köyü - Alaattin Akçal Özel Web Sitesi
Adres:
Telefon: / Fax: