ANASAYFA
ASAGİDEMİRCİ.NET
HABERLER
KÖY TARİHÇE
FOTOĞRAFLAR
SÜLALELER
THAMADELER
KÖY KROKİSİ
AYLIK HAVA DURUMU (Şubat)
ASKIDA KİTAP
VİDEO GALERİSİ
KÖY MEZARLIK ZİYARETİ VİDEO
KÖY DERGİSİ TEMEÇ
RESİM YARIŞMASI
ŞİİR YARIŞMASI
Temiz Bir Aşağıdemirci için ATIK YAĞLARI TOPLUYORUZ
BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2011
BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2012 ve BİGA ANKETİ
2013 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
2014 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
2015 YILININ AŞAĞIDEMİRCİLİSİ ÖDÜLÜ
HER FOTOĞRAFIN BİR HİKAYESİ VAR
DÜN ve BUGÜN
Yusuf GÜLSEVEN HABER YORUM
İLETİŞİM
BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2011

Asagidemirci.net olarak Biga’da  bir ilki gerçekleştirerek,  Biga Basınının En İyileri 2011 i seçtik. Biga da büyük ilgi gören değerlendirme sonucunda kazananların plaketleri sahiplerine 26 Ocak 2012 Perşembe günü teslim edildi.

Asagidemirci.net sahibi Alaattin Akçal, köyümüz azası ve sitemiz Haber Editörü Ali Akaydın, Veli (Halil) Bilici, Burcu Bilici, Bursa Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü şube Müdürü Fahrettin Akçal’ın katıldığı ziyaret ve törenlerle gerçekleştirildi. Törenlerde ödül alanların tümüne Veli Bilici; Cengiz Erşahin’in “Kendini Ateşle”  kitabını hediye etti. Kendisine ödül törenine katılımı, desteği ve kitap hediye ettiği için teşekkür ediyoruz.

 

En İyi Gazete; “Biga Doğuş Gazetesi” 

En İyi Gazete  seçilen Biga Doğuş Gazetesi’nin plaketi,  Gazetesi imtiyaz sahibi, Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Yeşilfiliz’ e Veli Bilici takdim etti.

  

 

En İyi Haber Web Sitesi; “ www.bigacarsambapostasi.com”

En İyi Haber Web Sitesi seçilen www.bigacarsambapostasi.com  un plaketini site imtiyaz sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Nadir Kaya’ya  Asagidemirci.net sahibi Alaattin Akçal takdim etti.

 

  

En İyi Köşe Yazarı; “Erdem KARAN”

En İyi Köşe Yazarı seçilen, Kaptanlar Un Yönetim Kurulu Bşk.Yrd.  Köşe Yazarı  Erdem Karan’ın plaketini Bursa Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü Şube Müdürü Fahrettin Akçal takdim etti.

 

 

 

 

Özel Ödül; www.bigagunlugu.com

Özel ödüle layık görülen www.bigagunlugu.com web sitesi sahibi Anadolu Ajansı Biga Temsilcisi Serten Akkaya’ya, Alaattin Akçal takdim etti.

 

 

Özel Ödül; www.bigahaberfark.com

Özel Ödüle layık görüle www.bigahaberfark.com web sitesi sahibi Samet Tuncer’e plaketini köyümüz azası  ve site muhabirimiz Ali Akaydın takdim etti.

 

 

Özel Ödül; www.bigahaber.net

Özel ödüle layık görülen www.bigahaber.net web sitesi sahibi, Çanakkale  Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği “2011 Yılın gazetecileri” yarışmasında Bigadan tek ödüle layık görülen gazetecisi olarak, Görüntülü Haber dalında 2. lik ödülü kazanan Soner Karabulut’a plaketi Alaattin Akçal ve Ali Gavaz  beraber takdim ettiler.  

Özel ödüle layık görülen www.bigabiga.com web sitesi sahibi Faruk Kaplan a plaketi sitemiz Haber Editörü Yusuf Gülseven tarafından takdim edildi.

     

BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2011 değerlendirmesine katılan, görüş ve düşüncelerini paylaşan tüm web sitemiz takipçilerine ve Bigalılara teşekkülerimizi sunuyoruz.

 BİGA BASINININ EN İYİLERİ 2011

 
© Aşağıdemirci Köyü - Alaattin Akçal Özel Web Sitesi
Adres:
Telefon: / Fax: